
De Jalapeño peper is niet al te heet dus ook voor de niet-van-pittig-eten-houdende-mens prima geschikt. De pittigheid van de Jalapeño wordt namelijk getemperd door onder andere de zachte roomkaas en de spek zorgt voor een lekkere bite. Dit hapje is gemakkelijk te maken en het is echt een leuke verrassing op ieder feestje.
Zoals je in de titel kan lezen staat er ABT achter de naam van het gerecht. Dit staat voor 'Atomic Buffalo Turd'. Als je dit vertaald schiet je automatisch in de lach want het betekent zoiets als 'nucleaire buffel keutel'. Laat je verder niet afleiden door deze naam want ze zijn echt enorm lekker!! Op internet rouleren verschillende varianten op dit gerecht. In de basis zijn de ingrediënten hetzelfde maar wij vinden het natuurlijk leuk om hiermee te variëren. Wij hebben bijvoorbeeld verse cheddarkaas toegevoegd en onze eigen BBQ rub gebruikt.
De ingrediënten zijn gebaseerd op basis van onderstaand aantal personen.
Blijf altijd proeven. Verhoudingen kunnen minimaal variëren.





Dit recept en de bijbehorende fotografie zijn eigendom van BBQproof en mogen niet zonder onze voorafgaande toestemming worden gebruikt. Voor vragen of commerciële mogelijkheden kan je contact met ons opnemen.

Op zoek naar inspiratie voor je volgende BBQ? Wij hebben een ruime keuze aan recepten voor vlees, vis en vegetarische gerechten. Of je nu net begint of een ervaren BBQ-master bent, je vindt hier altijd iets dat past.